head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Дії 18:1-22)

НЕ БІЙСЯ, АЛЕ ГОВОРИ Й НЕ МОВЧИ

Дії 18:1-22

Ключові вірші 18:9-10

1. Що Ви знаєте про Коринт часів Павла? (1) З якою проблемою зіткнувся там Павло та як її вирішив? (2-3; див.20:35) Тут подумайте, як Бог потурбувався про Павла і забезпечив його всім необхідним в часи його самотності та фінансової скрути?

2. Що означає що після прибуття Сили та Тимофія Павло “слову віддався”? (4,5) Що означає його свідчення, що Ісус – то Христос? Як реагували юдеї? Чому відповідь Павла була такою жорсткою? (6) Який напрямок служіння він знайшов?

3. Яка велика Божа робота згодом сталася в Коринті? (7-8) Що Бог сказав Павлу? (9) Чого та чому боявся Павло? Що потрібно було робити та чому? Тут подумайте про наступне: і раніше Павло бував ще й у більших халепах, тому ж тоді Бог лише зараз звернувся до нього із словами підбадьорення?

4. Що ще обіцяв Бог Павлові? (10) Згадайте подібні Божі обіцянки в Біблії. Чому ця обіцянка – це все, що насправді потрібно було Павлові? Нам? Як Павло відповів? (11)

5. Які події призвели до того, що Павло залишив Коринт? (12-17) Прослідкуйте його повернення в Антіохію (18-22). Зробіть висновки з його 2-ї місіонерської подорожі.