head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Дії 3:11-26)

Дії 3:11-26

Ключовий вірш 26

1. Вірші 11,12. Як чудо уздоровлення кривого вплинуло на народ, що був в Храмі? Як Петро використав ситуацію, щоб проповідувати Ісуса? Про що він, насамперед, наголосив?

2. Вірші 13-15. Як Петро сказав про Бога у Його стосунках з Ізраїлем? З Ісусом? Як народ Ізраїлів повівся з Ісусом? Що говорить про них те, що вони вибрали душогубця, замість Ісуса? Але що, натомість, зробив Бог? Що це нам говорить про Бога?

3. Вірш 16. Як віра в Ісуса Христа уздоровила кривого? Що значить “віра в Ім’я Його”?

4. Вірші 17-21. Як пояснив Петро вчинки людей? Але як здійснилася Божа воля та обітниці? Що люди тепер мали робити? Яке благословіння Бог обіцяв?

5. Вірші 22-24. Про що пророкував Мойсей (Повт. 18:15) Чого ми можемо навчитися тут про Ісуса? Хто ще пророкував про Ісуса? Що це значить для них та для нас?

6. Вірші 25,26. Яку обітницю дав Бог Аврааму та як Він виконав її в Ісусі Христі? Як ця обітниця стосувалася безпосередньо їх? Яке благословіння дав Бог Своєму народові? І яка мета дій Бога?

7. Що ми можемо дізнатися з цього слова про Бога? Про Ісуса? Про Божий народ? Про мету Бога? Про Боже благословіння? Про те, що ми маємо робити?