head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Дії 6:8-7:60)

ОСЬ Я БАЧУ ВІДЧИНЕНЕ НЕБО

Дії 6:8-7:60

Ключовий вірш 55

1. Вірші 6:8-15. На яке служіння Степан був поставлений церквою (6:2,3)? Чим він займався окрім того? Про що це говорить? Як діяли противники Євангелії, щоб зупинити Степана? Які звинувачення були висунуті проти Степана?

2. Вірші 7:1-16. Як розповідь історії Авраама та патріархів відповідає на висунуті обвинувачення? Що з цього оповідання ми дізнаємося про обіцяну землю та “це святе місце”? Де діяв Бог? Що ми дізнаємося про стосунки Бога з Авраамом та патріархами? З ким був Бог в історії Йосипа? Як характеризує патріархів те, як вони вчинили з Йосипом?

3. Вірші 7:17-34. Що розповідь про Мойсея говорить про Божу вірність? Яку роль Бог приготував Мойсею (25)? Як люди поставились до Мойсея? Де діяв Бог? Яку землю Бог назвав святою?

4. Вірші 7:35-50. Що Степан розповідає про Мойсея? Як це пов’язано зі звинуваченнями висунутими проти нього? Про кого говорив Мойсей у вірші 37? Якщо судді Степана були справді шанували Мойсея, як вони мали ставитися до Христа? З ким був Бог в цьому оповіданні? Як отці їхні поставились до Мойсея? Що ми дізнаємося тут про роль і місце храму?

5. Вірші 7:51-60. Яке звинувачення висунув Степан проти своїх суддів? Як в його оповіданні протиставляється історія Божої вірності і людського спротиву? Чи бачите ви якісь спільні елементи в розповіді про мучеництво Степана та розповіді про смерть Христа? Що побачив Степан? Яке значення цього видіння (Дан.7:13-14)? Про що Степан молився?