head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Амос 7-9)

Я поставлю упалу Давидову скинію

Амос 7:1-9:15

Ключовий вірш 9:11

І. Що Бог показав мені (7:1-8:3)
1. Які перші два ведіння Бог покзав Амосу? (7:1-2а, 7:4). Що значать ці ведіння? Наскільки велика біда насувається на Ізраїль? Як Амос молився до Бога після цих видінь і як Бог відповідав?

2. Яке було третє ведіння Амоса? (7:7,8а) Про що говорить це ведіння? Чому зараз Амос не просить за свій народ?

3. Вірші 7:10-17. В чому Амасія, священик Бет-Елу, звинуватив Амоса перед царем? Чого він вимагав від Амоса? Як Амос відповідав? Яке слово мав почути Амасія і яким буде його кінець?

4. Вірші 8:1-3. Розкажіть про четверте ведіння Амоса. Що воно значить? Чому Бог дав це ведіння після подій з Амасією і чому Амос знову не молиться за Ізраїль?

ІІ. Бог, що в гніві не забуває милувати (8:4-9:15)
5. Вірші 8:4-8. Що люди самі про себе говорять, замість того, щоб слухати слово про суд? Що їх найбільше вабить? Чому Бог обіцяє не забути того і що, в решті решт, станеться?

6. Вірші 8:9-14. Що обіцяє Господь послати “в день той”? Що це за голод і спрага? Як ви вважаєте, чи буде спрага Слова Господа благословенням для них? Чому такий голод стався в Ізраїлі?

7. Вірші 9:1-10. Яке п’яте ведіння бачив Амос? Звідки почнеться суд? Що суд Бога говорить про сутність Бога? Хто є Господь, що судить грішний народ? Як господь буде судити весь світ, але як, під час суду, Він зробить з Ізраїлем? Яким буде суд в Ізраїлі?

8. Вірші 9:11-15. Яке останнє ведіння Амоса? Що Бог зробить після суду? Яке тоді буде благословення?