head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Даниїла 4:1-34)

І ВІЧНО ЖИВОГО ХВАЛИ́В Я ТА СЛА́ВИВ

Даниїла 4:1-34

Ключовий вірш 31

1. Вірші 1-4. До якого періоду життя Навуходоносора відноситься початок цього розділу? Що сталося в цей час? Подумайте: чому неспокій і тривожні думки не полишають людей навіть в час спокою? Як ви думаєте, чому цар не звернувся до Даниїла одразу?

2. Вірші 5-15. Що цар розповів Даниїлу? Порівняйте цей сон зі сном з 2го розділу. Що в них є спільного? Що відрізняє їх?

3. Вірші 16-24. Як Даниїл сприйняв цей сон? Що це говорить про його стосунки з царем? Як Даниїл пояснив сон царя? На які неправедні аспекти в житті і царюванні Навуходоносора вказує Даниїл? До яких кроків він закликав царя? На вашу думку, цей сон – попередження про те що станеться, чи про те, що може статися?

4. Вірші 25-30. Як цар поставився до слів Даниїла? Що сталося з царем через рік? Як довго триватиме це виховання? Чого Навуходоносор має навчитися через ці події? Як Бог звертався до Навуходоносора в розділах 2-4, і як Він звертається до нас?

5. Вірші 31-34. Чого навчився цар за період виховання про Бога і Його Царство? Про людину? Про Божий суд? Порівняйте висновки, які зробив цар зараз з тими, що він робив в розділах 2 і 3.

Опубліковано: , Змінено: Розділ: Даниїл 2021