head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Від Івана 6:22-59)

ІСУС – ХЛІБ ЖИТТЯ

Від Івана 6:22-59

Ключовий вірш 51

1. Вірші 22-26. Що відбулося після того, як Ісус з учнями відбули до Капернауму? Де люди шукали Ісуса і чому? Що вони запитали Його? Де відбулася ця довга бесіда (59)? Що сам Ісус сказав про бажання людей знайти Його?

2. Вірші 27-34. Що має на увазі Ісус, коли закликає пильнувати не про тимчасову поживу, але про поживу, що зостається на вічне життя»? Що значить, що Отець запечатав Сина? Які діла збиралися робити люди і до чого закликав їх Господь? Якого ще знамення вони шукали (Пс.77:24)? Що відповів їм Ісус (зверніть увагу на зміну часу: 32)? Яку властивість має хліб із неба? Як зрозуміли Ісусову відповідь люди?

3. Вірші 35-40. Порівняйте вірші 34-35. Що Ісус відкриває нам про Себе? Що потрібно робити, щоб не голодувати і не прагнути? Що значить, що люди бачили Ісуса, але не вірять? Чи говорить те, що багато хто не вірить про те, що місія Христа в якомусь смислі зазнала невдачі? Яку впевненість Ісус дає тим, хто приходить до Нього? Яку волю Отця відкрив Ісус? Що це значить для нас?

4. Вірші 41-48. Які слова Ісуса викликали обурення юдеїв? Чому? Яким чином Отець «притягує» людей до Христа (Іс.54:13)? Яке запрошення звучить тут?

5. Вірші 49-58. Чому манна не була справжнім хлібом з неба (33, 50)? Що Ісус має на увазі, називаючи хлібом Своє тіло (1:14)? Як юдеї зрозуміли слова Ісуса? Що означає споживати тіло і кров Ісуса (35,40)? Як Ісус описує звʼязок між Ним і тими, хто вірить в Нього? Яке запрошення і обіцянку ми маємо в цьому уривку?