head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Від Івана 7:25-52)

Від Івана 7:25-52

Ключовий вірш 7:37

1. Прочитайте вірші 25-31. Як люди почали реагувати на публічне вчення Ісуса в храмових дворах? (14) Чому одні говорили, що Він – Христос, а інші – що ні? Що Він говорив про Себе? Чому Його намагалися схопити, проте не змогли?
2. Прочитайте вірші 32-36. Хто і чому послав храмову варту заарештувати Ісуса? Що сказав Ісус? Що Він мав на увазі? Що думали про це юдеї?
3. Прочитайте вірші 37-38. Яке запрошення зробив Ісус в останній день свята? Хто Він такий, щоб робити таке запрошення? Кому воно було адресоване? Що означає бути спраглим (порівняйте з Ісаї 55:1-3)?
4. Що Ісус обіцяє тим, хто прийде до Нього пити? На чому Він засновує Свою обіцянку? Що Ісус мав на увазі під цією обітницею? Як Ісус задовольняє духовну спрагу тих, хто приходить до Нього?
5. Прочитайте 39-й вірш. Чому Дух ще не був даний? Коли і як ця обітниця буде виконана? Кому дається Дух?
6. Прочитайте вірші 40-52. Як розділилися думки про Ісуса? Чому одні повірили, а інші відкинули Його? Чому охоронці не заарештували Ісуса? Як і чому фарисеї докоряли їм? Що запропонував Никодим? Як він змінився після 3-го розділу? Якою була відповідь на цю пропозицію? Чого ми можемо тут навчитися?