head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Від Матвія 8:5-17)

СЛОВО ЦАРЯ. ДОТИК ЦАРЯ

Від Матвія 8:5-17

Ключові вірші 16,17

1. Вірші 5-7. Де відбулися описані події? Хто прийшов до Ісуса і що нам відомо про цю людину? З яким проханням? Як відповів Ісус на це прохання? Які труднощі могло потягнути за собою таке Ісусове рішення?

2. Вірші 8-10. Яке альтернативне рішення запропонував сотник? Що ми дізнаємося про Ісуса Христа з цих слів сотника? Що ми дізнаємося з цих слів про те що таке влада і як вона діє? Яку владу мав Ісус і як далеко ця влада простягалась?

3. Вірші 10-13. Якою була реакція Ісуса на слова сотника? Яке пророче видіння Він отримав через цього офіцера? Яку надію і які теми вдячності ці слова дають нам? Що сталось з слугою сотника?

4. Вірші 14-15. Які події відбулися в домі Петра? Згадайте, як ваше життя змінилось через слово і дотик Христа. Якого прикладу ми вчимося через Петрову тещу?

5. Вірші 16-17. Хто прийшов до Ісуса надвечір? Як Ісус прийняв цих людей і що їм заподіяв? Як Матвій пов’язує дії Христа і пророцтво Ісаї (Іс.53:1-12)? Що ми дізнаємося з цього уривку про Царство Христа і про самого Христа?