head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Псалом 22:1-6)

ГОСПОДЬ – ТО МІЙ ПАСТИР

Псалом 22:1-6
Ключовий вірш 22:1

1. Прочитайте 1-ий вірш. Хто такий пастир? Чому Бог названий пастирем? Розкажіть про вівцю. Розкажіть про стосунки пастир – вівця. Який наслідок таких стосунків? Чому такі стосунки – це благословення?
2. Прочитайте 2-ий вірш. Що пастир робить для овець? Що означає “оселить”? “запровадить”? Які базові потреби овець, і як пастир задовольняє їх? Як наш небесний Пастир піклується про наші потреби?
3. Прочитайте 3-ій вірш. Що означає “відживляє душу”? Що таке “стежки справедливості”? Чому пастирю потрібно “провадити” овець по них? Що означає “ради Ймення Свого”? Чому не “ради овець”, як можна було очікувати?
4. Прочитайте 4-ий вірш. Що таке “долина смертної темряви”? Чому пастир веде овець через такі долини? Що таке “зло”? Чому автор не буде його боятися? Що таке “жезло” і “посох”? (це однакові чи різні речі?) Як вони втішать автора?
5. Прочитайте вірші 5-6. Хто Бог у віршах 1-4? Хто у віршах 5-6? Що тут Бог робить для автора? Чому стіл приготований “при моїх ворогах”? Що ще Бог зробить для автора, і що це означає?
6. Прочитайте 6-ий вірш. Що таке “добро” та “милосердя”? Яке значення слова “тільки”? Що означає “пробуватиму в домі Господньому довгі часи”?

Опубліковано: , Змінено: Розділ: Псалми 2022р.