head
Університетська Біблійна Співдружність

ЛБК 2009: Жизненное свидетельство Джонг Э Чой (Иоан.10:11)

Я БУДУ СЛІДУВАТИ ЗА ДОБРИМ ПАСТИРЕМ ІСУСОМ

Iван.10:11 "Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці"

1. Де ж шлях?

Я народилась в Сеулі 23 грудня 1949 року як наймолодша дочка в сім'ї з шести дітей, за рік до початку Корейської громадянської війни. Мої батьки були найбагатшими людьми у місті. Протягом війни я часто сильно хворіла. Але мене дуже любили, тому що я була вродлива, розумна і одною з найкращих учениць. Під час навчання в школі я стала дуже пихатою і самовпевненою. Але, коли я була у п'ятому класі, раптово помер мій батько. Через це я почала роздумувати про життя і смерть. Я намагалась знайти вихід для свого життя через безперервне читання книжок. В старших класах, я почала прогулювати навчання, тому не здала вступні іспити в Університет. Я поступила в Сеульський Університет для жінок. Коли я навчалась в другому курсі, моїй мамі було поставлено діагноз, що в неї рак. Через це я сильно відчаялась. Тоді вперше я прийшла до Бога і сердечно молилась. Бог відповів на мою молитву і моя мати відійшла в Боже Царство з вірою в Бога. Але я не могла довіритись Богу. Тоді я втратила віру. Мої недуги призвели до того, що я почала задумуватись про плинність життя і, взагалі, про своє власне життя. Через це я стала смиренною.

2. Ісус – мій шлях

Бог привів мене до UBF через мою подругу в 1972 році. Під час вивчення послання до Римлян, я побачила і визнала себе грішницею, яка жила не для слави Бога. Через Римлянам 3:23,24, я прийняла Ісуса як мого Христа і Спасителя. Римлянам 5:1  укріпило мене і дало впевненість, що через віру я примирилась з Богом. Мене переповнила велика радість. Темрява і відчай зникли, і я могла посміхатись з повною радістю. Через Івана 14:6 я прийняла, що Ісус є дорога, правда і життя, Він веде мене до вічного Бога. Ісус став для мене смислом і ціллю життя і шляхом, який веде мене до Бога.

Відтоді я почала ділитись словом Бога з моїми одногрупниками. Бог влив у моє серце свою необмежену любов до людей. Бог послав мені першого агнця Марію Лі, яка згодом стала місіонеркою до Індії і продовжував посилати багатьох агнців і робив їх учнями Ісуса. Пізніше Господь поставив мене бути лідером зібрань у середу. Я стала першим жіночим лідером. Бог благословив моє пастирське життя давши мені слово 1Коринтянам 4:2. Я мала честь і благодать вивчати Біблію з місіонеркою Саррою Беррі разом з іншими великими пастирями і розділяти з ними тренування через підготовку свідчень і проповідей. Наслідуючи доктора Самуїла Лі я вирішила писати свідчення на Духовному Хлібі на 6 сторінок. Бог благословив мене створити домашню церкву з пастирем Самуїлом Чоєм в 1976 році.

3. Ти будеш благословінням

В травні 1978 році наша сім'я приєдналась до піонерської роботи в Йонхі і Еуха Університетах, яку почав пастир Давид Кім в 1977 році. Ми переїхали в маленький однокімнатний будиночок неподалік від біблійного центру. Незважаючи на те, що наш дім був дуже маленьким, Бог зробив його біблійним домом і домом відпочинку для багатьох агнців. Пастир Самуїл Чой віддано виконував Божу роботу у співпраці з п. Давидом Кімом. Він отримав тренування через роботу. В багатьох відношеннях ми мали проблему з грошами. Але Господь допоміг нам вчитись в Ісуса, Який залишив славу Небес і прийшов в цей світ і в Своїй бідності служив багатьом. Бог використовував бідність в моєму житті, щоб зробити мене пастирем з великим співчуттям до людей. І Він вчив мене, як жити по вірі.

В 1982 році вірою через Йонхі UBF відкрили новий Біблійний центр. Я розкаялась в своїй ліні і егоїзмі через Івана 10:11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці. Коли я активно ходила запрошувати в студентському містечку. Бог дав мені і п.Самуїлу Чою вірних овець і ми відкрили другий відділ студентського служіння. Бог послав ягнят усім співробітникам групи Самуїла, ці ягнята змінились і стали здібними пасти багатьох своїх ягнят.  Вони продовжували рости і відкривати нові групи в другому відділі і п’ятому відділі. Багато співробітників поїхали місіонерами до Індії, Франції, Бельгії, Німеччини, Гонконгу, США і Південної Америки. Господь використав пастиря Джанг Дука молодшого, який служив всім серцем щоб привести всю його родину до Господа. Джанг Юн-Кюнг, його мати, Лідія і Анжела Кім прийшли на вивчення Біблії один на один і всі вони Божою благодаттю стали місіонерами у Гонконзі. Таким чином я бачила Божу роботу і надію через одну людину.

Бог благословив нашу домашню церкву трьома дітьми: Самуїлом молодшим, Ханною і Естер. На початку піонерської роботи  ми служили Богу з ранку до пізньої ночі. Тому ми не могли приділяти багато часу нашим дітям. Але я поклалась на слово Ефесянам 6:4 А ви, батьки, не дратуйте своїх дітей, а виховуйте їх у послухові й навчанні Господнім, щоб піклуватись про них. Я прийняла їх як дорогоцінний Божий дар. Кожен вечір я сильно обнімала їх, щоб вони не відчували себе залишеними. Пастир Самуїл був Божим чоловіком з ніжним і щедрим серцем. В Ісусі Христі ми любили  і поважали один одного і наших дітей, постійно молячись за них і світову місію. В моєму житті була боротьба, щоб практично слухатись Божої істини в служінні дітям через Боже слово. Я зі всіх сил старалась щоб бути завжди радісною; постійно молячись і дякуючи за всякі обставини.

Бог проводив нашу сім’ю Своїми благословіннями. Він виростив трьох наших дітей і послав їх місіонерами до трьох країн. Наймолодшу дочку Естет до Хайдельбергу у Німеччину в червні 2004 року. Середню дочку Ханну до Києва в кінці серпня 2004 року. І найстаршого сина Самуїла, на запрошення Сарри Беррі, до Чикаго в США в травні 2006 року. Місіонер Ханна вирішила бути одним пшеничним зерном для Божої місії в Україні і створила домашню церкву з пастирем Дімою в 2007, якого Господь цінно використовував до тепер і благословив їх, давши сина Самійла.

Минулого року через конференцію в Пердью я прийняла Божу любов до всього світу, яка більша за силу гріха і смерті і задумалась щоб Божий час поїхати місіонерами разом з пастирем Самуїлом.

Сьогодні Бог говорить до мене: Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці. Сьогодні дуже важко служити студентську місію, місію виховання учнів і євангелізації. Але наш Господь Ісус говорить мені бути добрим пастирем, який кладе власне життя за вівці. Ісус є Добрим Пастирем, Який поклав Своє життя за нас. Так само Він хоче, щоб я була жертовним пастирем, який кладе своє життя за агнців, замість того щоб їх звинувачувати. Я молюсь знову віддати все щоб служити студентській і світовій місії. Я також молюсь служити співробітникам і агнцям, молюсь служити з повним посвяченням, щоб вони могли також стати добрими пастирями які покладають своє життя за овець. Я дякую і славлю Бога, Який став моїм істинним пастирем і спас мене від нестерпних гріхів і веде мене по шляху Ісуса, Який є дорога, правда і життя.

Одне слово: Зроби мене добрим пастирем, як Ісус!