head
Університетська Біблійна Співдружність

Вино молодое в новые мехи

Вино молодое в новые мехи

от Матфея 9:17

“Не вливают также вина молодого в мехи ветхие; а иначе прорываются мехи, и вино вытекает, и мехи пропадают, но вино молодое вливают в новые мехи, и сберегается то и другое”

Старий міх твердий і сухий. Коли вино починає бродити, воно розширюється, але міх не змінює свою форму. Вино тисне і прориває міх. Новий же міх розширюється разом з вином. Так само слово Боже діє на людину. Якщо бачиш у слові Бога істину і противишся їй, то сильно страждаєш. Я купив квитки додому на четвер. Потім, я дізнався про Біблейську академію на Великдень. Бог сказав мені, що хоче щоб я там був. Але я противився Його волі, і виправдовував це тим, що я вже купив квиток, що дома, я теж піду на Пасху до церкви. Але я відчував великі муки, тому, що бачив Божу волю і противився їй.

Я не міг пожертвувати трьома днями перебування з рідними заради Бога. Ісус, коли проповідував, дуже довгий час не бачився з рідними, а я не можу присвятити два дні Богу. Сьогодні, я не знав що сказати, коли п. Петро спитав, кого я хочу запросити на академію. Я прийняв одне слово “Не вливают также вина молодого в мехи ветхие; а иначе прорываются мехи, и вино вытекает, и мехи пропадают, но вино молодое вливают в новые мехи, и сберегается то и другое”. Я розкаявся і прийняв рішення залишитись на Пасху в Києві. Сьогодні я здав квиток на четвер і купив новий.

Молитва: Боже, прости мене за те, що я противився Твоїй волі. Допоможи скромно служити Тобі і слухатись Твоєї волі. Допоможи мені через цю академію пізнати істину Воскресіння. Благослови мою маму, щоб вона відкрила Твою любов і не засуджувала мене за цей вчинок. Благослови академію щоб вона пройшла якнайкраще. Дякую за все і молюсь іменем Ісуса Христа. Амінь.

Одне Слово: Бути новим міхом