head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Дії 15:1-34)

Спасемося благодаттю Господа Ісуса

Дії 15:1-34

Ключовий вірш 15:11

1. Прочитайте вірші 1-2. Яка проблема виникла в Антіохійській церкві? Які дві різні концепції про обрізання і про виконання закону були в Павла та Варнави, та в юдеїв? Чому ця проблема важлива? Що вирішила зробити церква?

2. Прочитайте вірші 3-5. Що робили Павло та Варнава, подорожуючи до Єрусалиму? Що вони зробили в Єрусалимі? Що казали віруючі, які були з фарисеїв? Чому вони мали підстави так говорити?

3. Прочитайте вірші 6-11. Що зробили апостоли та старші, щоб вирішити це питання? Що Петро розказав про навернення сотника Корнілія та про те як Бог працював? Що він сказав про свідчення Бога про них? Що Петро сказав про сутність людини, та спасіння?

4. Прочитайте вірші 12-21. Про що засвідчили Варнава та Павло? Хто такий Яків і як він послався на Писання, щоб обґрунтувати свою думку? Що він запропонував приписати поганам? В чому сутність того, що він пропонував?

5. Прочитайте вірші 22-34. Як зібрання вирішило питання з обрізанням і яким чином вони донесли результати цього рішення до церкви в Антіохії? Якою була реакція церкви? Як ця подія зміцнила церкву? Яке значення цього рішення для церкви протягом століть і для нас? Чому ми все ж таки повинні вивчати закон?

Опубліковано: , Змінено: Розділ: Дії 2020р.