head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (До колосян 3:12-23)

УСЕ РОБІТЬ У ІМ’Я ГОСПОДА ІСУСА

До Колосян 3:12-23

Ключовий вірш 17

1. Вірші 12-15. Як ми можемо пробачати взаємні образи? Чому любов така важлива, що Павло ставить її над усе? Чому любов така важлива для союзу досконалості в церкві?

2. Вірші 16-17. Як Павло пояснює, якими мають бути стосунки між вірянами в церкві? Що в нас має пробувати? Чому і як це можливо?

3. Що значать слова: “Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!”?

4. Що значать слова: “усе робіть у Ім’я Господа Ісуса”, а також “дякуючи через Нього Богові й Отцеві”? Що це говорить про цінності віруючих?

5. Вірші 18-19. Які стосунки між чоловіком та жінкою — здорові та біблійні? Як вони обидвоє мають служити справі Євангелії?

6. Вірші 20-21. Які стосунки між батьками та дітьми — здорові та біблійні? Згідно з якими принципами батьки мають виховувати своїх дітей?

7. Вірші 22-25. Як віруючі мають ставитись до інших людей на роботі та в суспільстві? Чому щасливі і благословенні ті, хто живе згідно принципу: “все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям!”? Що значить, що Бог не дивиться на особу?