head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Даниїла 6:1-28)

ВІН УРЯТУВАВ ДАНИЇЛА ВІД ЛЕВ’ЯЧОЇ СИЛИ

Даниїла 6:1-28

Ключовий вірш 27

1. Вірші 1-5. Ким був цар Дарій (5:31)? Як він керував своєю імперією? Яке місце посів Даниїл в імперії Дарія? Як це стало можливим? Чим Даниїл відрізнявся від інших урядників і сатрапів? Чому урядники і сатрапи намагалися знайти в Даниїлові якусь ваду? Якого висновку вони дійшли (порівняйте з Дії 24:10-21 та Мар.14:53-64)? Як віруючі мають поводитись в суспільстві?
2. Вірші 6-10. Що зробили сатрапи та урядники? Як вони використали царя в своїх цілях? Що зробив Даниїл, коли почув про новий закон? Про що говорять слова: «бо робив так і перед тим»? Поділіться, які ви маєте звички та практики регулярної молитви та поклоніння Богу.
3. Про що вам говорить той факт, що Даниїл регулярно на колінах молився навпроти Єрусалиму? На що було орієнтоване життя Даниїла, який жив в найбільш впливовому місті тогочасного світу? Чи можуть віруючі виявляти непослух вимогам світської влади (Дії 5:29)?
4. Вірші 11-25. Що зробили урядники і сатрапи? Як цар сприйняв їхні вимоги? Що сталося з Даниїлом? Що виявилося вранці? Яке свідчення від Бога отримав Даниїл через ці події? Хто виявив справжню повагу до царя, Даниїл, який не послухався закону, чи сатрапи та урядники?
5. Вірші 26-28. Чого цар Дарій навчився через ці події?

Опубліковано: , Змінено: Розділ: Даниїл 2021