head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (До ефесян 3:1-13)

ЩОБ ТЕПЕР ЧЕРЕЗ ЦЕРКВУ БУЛА ОГОЛОШЕНА

До ефесян 3:1-13

Ключовий вірш 10

1. Вірші 1-2. Розкажіть, чому Павло став в’язнем? Як, не дивлячись на це, він зміг взяти на себе обов’язок служити Церкві? Яке служіння Божої благодаті нам потрібно здійснювати сьогодні?

2. Вірші 3-4. Яку таємницю пізнав Павло? Як Павлове розуміння цієї таємниці можуть пізнати християни? Наскільки ви старанні в читанні та вивченні Біблії?

3. Вірші 5-6. Кому була оголошена ця таємниця? Що за служіння таємниці було приховане від колишніх поколінь і стало відкрите апостолам в часи Павла? Що означає бути “співпадкоємцями” і “одним тілом” і “співучасниками обітниці”?

4. Вірші 7-9. Павло говорить про себе, як про “служителя благовісництва”. Що це за благовістя?

5. Вірші 10-12. Хто несе служіння проголошення найрізнішої премудрості Божої початкам та владам на небі? Чому Церква повинна бути відповіддю для цього світу? Як нам необхідно готуватись і нести це служіння?

6. Яким чином здійснюється робота по здійсненню передвічного Божого задуму? Як ми отримали вільний доступ до Бога? Чому для вірян ув’язнення Павла і його страждання були славою? Як відрізняється цінність багатства благодаті Христа і цінність багатства світу? Які цінності ви ставите на перше місце?