head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Від Івана 18:28-19:15)

ІСУС НА СУДІ У ПИЛАТА

Від Івана 18:28-19:15
Ключовий вірш 18:36

1. Вірші 18:28-32. Куди повели Ісуса? Чому юдеї не хотіли увійти до преторію? Поділіться своїми думками про юдеїв, які боялися порушити правила релігійної чистоти, але не боялися вбити Сина Божого. Яке обвинувачення було висунуто проти Ісуса? З якою трудністю зустрілися юдеї? Як це сповнило Ісусові слова (12:32-33)?
2. Вірші 18:33-36. Про що Пилат розмовляв з Ісусом? Що Ісус повідомив йому про Своє Царство (царювання)? Як ви розумієте слова Ісуса про те, що Його Царство не від цього світу? Чи означає це, що Його Царство не діє в цьому світі?
3. Вірші 18:37-40. Як розумів царювання Пилат і як його розумів Ісус? Як царювання Христа пов’язане зі свідченням про істину? Якого висновку дійшов Пилат в результаті цієї розмови? Яке рішення він запропонував юдеям? Що нам говорить автор, показуючи Пилата, якому доводиться весь час ходити між Ісусом та юдеями?
4. Вірші 19:1-7. Чому Пилат все ж наказав бичувати Ісуса, хоча визнав Його невинним? Як повелися воїни і чому? Що Іван показує нам цим? Яке рішення Пилат запропонував юдеям цього разу? Що юдеї повідомили йому про Ісуса?
5. Вірші 19:8-15. Чому Пилат злякався? Про що він спитав Ісуса? Як Ісус пояснює йому природу влади і міру провини? Як Пилат був примушений видати Ісуса на розпʼяття? Про що говорять слова юдеїв, що в них немає іншого царя, крім кесаря?