head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Від Івана 7:1-24)

КОЛИ ХОЧЕ ХТО ВОЛЮ ЧИНИТИ ЙОГО!

Від Івана 7:1-24
Ключовий вірш 7:17

1. Прочитайте вірші 1-5. Чому Ісус подорожував Галілеєю, а не Юдеєю? Чому юдеї хотіли Його вбити? (5:17,18) Який то був час? До чого Ісуса закликали брати? Що означає те, що вони не вірили в Нього?

2. Прочитайте вірші 6-9. Яку причину Ісус назвав, щоб не піти на свято? Чому Ісусові брати вважали, що саме час для Ісуса піти до Єрусалиму? Чим Ісусове відчуття часу відрізнялося від їхнього? Чому світ ненавидів Ісуса, але не його братів?

3. Прочитайте вірші 10-13. Що зробив Ісус після того, як його брати пішли? Чому була така секретність? Яка поголоска в народі була про Ісуса? Чому про Нього не говорили відкрито?

4. Прочитайте вірші 14-19. Коли і де Ісус з’явився на людях? Чому юдейські лідери були здивовані його вченням? Якими були їхні критерії судження? Як Ісус міг навчати з владою?

5. Прочитайте ще раз вірші 16-17. Як можна дізнатися, чи вчення Ісуса справді правдиве, тобто від Бога? Які два типи вчителів тут згадано? Яка різниця між тим, хто говорить від себе, і тим, хто працює для слави Бога? (18)

6. Прочитайте вірші 19-24. Як Ісус дорікнув юдеям? Які закони вони порушили? (19,22-23) Яке чудо, яке зробив Ісус, вразило їх? (5:8-10) Як на їхню думку Ісус порушив закон про суботу?

7. Що Ісус сказав юдеями про суд над Ним? Що він мав на увазі під судом за обличчям? Що є справжнім стандартом судження?