head
Університетська Біблійна Співдружність

Вивчення Біблії: Питання (Від Івана 9:1-41)

Від Івана 9:1-41
Ключовий вірш 9:3

1. 1-5. Де відбувається ця подія? Що спричинило розмову між Ісусом та Його учнями? Як учні Ісуса сприйняли сліпоту чоловіка і чому? Як Ісус дивився на сліпоту чоловіка? Чого ми можемо навчитися від Ісуса про те, як дивитися на нещастя, трагедію, погані людські обставини тощо?
2. 6-7. Що Ісус говорив про Свою особистість і роботу? Що означає, що Він є світлом для світу? Що зробив Ісус, щоб зцілити чоловіка? Яким чином це було випробуванням віри цього чоловіка?
3. 8-12. Що зробив цей чоловік? Як він виявив свою довіру і впевненість у любові Ісуса? Коли чоловік повернувся, що про нього подумали сусіди? Що чоловік сказав про себе?
4. 13-17. У кого зцілення Ісусом сліпого викликало суперечки і чому? Що вони запитували? Що колишній сліпий сказав про Ісуса?
5. 18-23. Як і чому юдейські начальники намагалися спростувати зцілення сліпого? Що сказали батьки сліпого і чому? Який тиск чинився на людей, щоб вони не визнавали Ісуса Месією?
6. 24-34. Як тиснули на колишнього сліпого, щоб він відрікся і свідчив проти Ісус? Як він відповів? Що їх розлютило? Як він спростував їхнє сліпе невігластво? Чого йому коштувало стояти на боці істини?
7. 35-41. Яке велике благословення Ісус дав цьому чоловікові і чому? Як він висловив свою віру? Як ми можемо зцілитися від духовної “сліпоти”?