head
Університетська Біблійна Співдружність

Бог – Творец

(б. Коля)

Бог – Творець

Буття 1:1-25.

Ключовий вірш (1)

„На початку Бог створив небо та землю”.

Коли ще не було ніде нічого, був Бог, Який існує споконвіку. На початку Бог створив небо та землю. Наша земля має початок, її створив Бог тоді, коли ще нічого не було. Бог створив землю і тому Він є всесильним її Володарем і може курувати усім, що відбувається на ній. Всесильний Бог відділив світло від темряви. Бог створив сушу і усе живе на суші і у воді: тварини, рослини та риби. Усьому цьому творінню Бог дав оцінку: „добре”.

Мій Бог є всесильним Богом. Тому із вірою у всесильного Бога для мене у цьому світі не повинно бути нічого неможливого і причин для відчаю і зневіри. Але я часто живу забуваю це і забуваю Бога. У церкві я живу духовним життям, але у гуртожитку моє життя мало чим відрізняється від життя звичайного студента, і аж не схоже на життя людини, яка вірить і поклоняється Всесильному Богу, Який створив небо та землю. Якось я прийшов із пар, а у моїй кімнаті однокімнатними дивились по комп’ютеру порнографію, я сказав, щоб виключили цей фільм, але потім сів і сам почав дивитись з ними. Після цього мою душу заповнила пустота і відраза до того що я зробив. Я розкаявся перед Богом за свій вчинок і вирішив не тільки не дивитись самому такої гидоти, але й забороняти іншим у своїй кімнаті. Раніше я не розумів наскільки шкідлива порнографія для людини, не розумів цього певною мірою, а думав, що це просто не культурно. Але тепер зрозумів, що сатана знищує людину через такі речі. Мій Бог є всесильним Богом, а сатана є духовним банкротом і тому, все, що він пропонує людям, не може принести нічого доброго. Потрібно завжди дивитись на всесильного Бога. Ще я розкаявся у тому, що вірячи у всесильного Бога, я покладав свою надію на політиків. Я уже розпланував, як мені добру буде житись, коли президентом стане В. Ющенко. Але нещодавно із кількох достовірних джерел почув, що Ющенку без перешкод дадуть стати президентом, але через два місяці його знищать. Я впав у великий відчай, так наче це все уже сталося, і уже почав складати плани, як мені втекти з України до Німеччини, тому, що в такому випадку, я не бачив ніяких перспектив для себе в Україні.

Я також розкаявся у похітливих думках до однієї одногрупниці.

Я молюсь, щоб всесильний Бог постійно перебував зі мною і допоміг мені поводити себе гідно людини, яка вірить у всесильного Бога. Молюсь, щоб Бог допоміг ніколи не сумніватись у Його всесильності і вірити у Його надію на мене, незалежно від політичної ситуації в країні.

Одне слово: мій Бог – всесильний Бог.